Sinterklaas in Nijeveen!

IMG_0408Sinterklaas is in Nijeveen! Zaterdagmiddag 23 november is Sinterklaas en zijn Pieten aangekomen in Nijeveen. Hij werd bij de molen ‘De Sterrenberg’ verwelkomt door burgemeester Korteland en heel veel kinderen. Daarna ging iedereen gezellig naar dorphuis ‘De Schalle’ voor het grote Pietenfeest. Super leuk!

Vlogpiet
Sint neemt dit jaar voor het eerst zijn ‘Vlogpiet’ mee. ‘Vlogpiet’ gaat via social media alles vertellen over zijn bezoek aan Nijeveen en de avonturen die hij hier beleeft. Hartstikke hip natuurlijk. En hij heeft iets heel leuks bedacht. ‘Vlogpiet’ wil Sinterklaas verrassen met heel veel kleurplaten van de Nijeveense kinderen. Doe je mee?

Volg Vlogpiet via Facebook: UitNijeveen, Instagram: Handelsvereniging Nijeveen en Youtube: UitNijeveen. Veel succes met kleuren en hele fijne Sinterklaas!