Kisjes gaat door …

1 September 2016

Kisjes gaat door als Kisjes Slijterijen in zowel Meppel alsook de nieuw te openen vestiging in Staphorst.

Alexander schreef het zelf al: “En dan……………. ben je geen Mitra meer. 1 juli 2016 werd een gedenkwaardige datum met het faillissement van onze franchisegever Mitra. In december zouden we als franchisenemers ons 10-jarige jubileum vieren. Ondanks dat het bekend was dat Mitra het moeilijk had, was het faillissement een onverwachte wending.
Ja en dan, hoe verder…”

Maar “de Kisjes” gaan door, in Meppel, met zelfs een uitbreiding in Staphorst onder de naam Kisjes Slijterijen.

De HVN wensen Alexander en Gonny heel veel succes met deze doorstart en uitbreiding.

www.facebook.com/Kisjes-Slijterijen-Meppel-en-Staphorst
www.kisjes-slijterijen.nl

Kisjes gaat door …
Kisjes gaat door …