Kerst UITNijeveen – zondag 22 december bij de molen

KERST UITNijeveen
Zondag 22 december
14.00 – 19.00 uur
Rondom molen De Sterrenberg

Kom heerlijk struinen en geniet van de gezelligheid. Zondagmiddag 22 december wordt rondom molen ‘De Sterrenberg’ het kerstspektakel gehouden met meer dan dertig kramen, lekker eten en drinken, kerststukken, brocante, sieraden en nog veel meer. De Welnootjes zorgen voor de muzikale klanken en de kinderen kunnen naar hartelust spelen met de dieren in de dierenweide.

Ook wordt bekend gemaakt welke straat of buurt de mooiste kerstboom van 2019 heeft gemaakt. Rond 18.00 uur worden de winnaars van die prachtige UITNijeveen statafel bekend gemaakt. Mis het niet!

Iedereen is van harte welkom om een bezoekje te brengen, even een kop snert te nuttigen, alvast een oliebol te eten en een koopje te scoren op de kerstmarkt. Dit alles in het prachtige decor van de fraai, verlichte molen. Tot ziens!