Kerst UITNijeveen – Kerstspektakel groot succes!

De eerste editie van Kerst UITNijeveen heeft meer dan duizend bezoekers getrokken. De toeloop op zondagmiddag 17 december was gigantisch. Het weer zat mee, de hele dag een strak blauwe lucht die ervoor zorgde dat er bijna 1000 mensen op de been waren bij Molen ‘De Sterrenberg’.

Voor de kinderen was er met een dierenhoek genoeg te beleven. Schaapherder van de stadskudde in Meppel Tom Dekker, afkomstig uit Nijeveen, was er  met zijn dieren. Onze eigen kerstman en de een geweldig grote kerstboom ontbraken niet. Vanaf de omloop van de molen liet het trompettisten-trio Bart-Jan Winters, Patrick Venema en Herwin Lokken van zich horen. Een prachtig en zeer geslaagd evenement.

Kerst UITNijeveen –  Kerstspektakel groot succes!
Kerst UITNijeveen –  Kerstspektakel groot succes!
Kerst UITNijeveen –  Kerstspektakel groot succes!
Kerst UITNijeveen –  Kerstspektakel groot succes!