Ard Mennik en Jan van der Vegt

WEB B02 Bijker Landbouw MechanisatieZijn de trotse eigenaren van Bijker landbouwmechanisatie. Hun bedrijf op het bedrijventerrein ‘Spijkerserve’ in Nijeveen is het adres voor verkoop en reparatie van tractoren en werktuigen. Ard woont samen met z’n vrouw Gelien, en dochter naast het bedrijf. Van jongs af aan heeft hij in de landbouwtechniek gewerkt. Zijn drijfveer is om met geringe middelen en creatief denkwerk problemen en storingen op te lossen. De ontwikkelingen in de techniek, ook voor de landbouw, gaan razendsnel. Om dit bij te houden is een grote bereidwilligheid nodig van de acht medewerkers die het bedrijf in dienst heeft. Elk jaar worden er diverse bijscholingen en trainingen gevolgd. Dit kost veel tijd maar is een must in een markt waar de concurrentie hevig is en de klanten steeds kritischer worden. Met elkaar weet het team het altijd weer waar te maken.

Jan is geboren Nijevener en woont samen met zijn vrouw Anita en hun drie kinderen aan de Nijeveense Bovenboer. Binnen het landbouwmechanisatiebedrijf is Jan verantwoordelijk voor de verkoop. Het bedrijf is hoofddealer van Deutz-Fahr tractoren en nog een aantal gerenommeerde merken. Zijn passie is om binnen de mogelijkheden de klant een passend advies te geven op de vraag die de klant bij het bedrijf neerlegt. Dit kan gaan over landbouwmachines, tractoren of reinigingstechniek maar ook voor de particuliere klant heeft Bijker Landbouwmechanisatie een groot aanbod. Bijvoorbeeld tuin- en parkmachines. Jan en Ard zijn er trots op dat zij een mooi en net bedrijf hebben, met op elk vakgebied de juiste kennis en uitstraling. Zij nodigen u dan ook van harte uit om eens langs te komen aan de Nijverheidsweg en u te laten verrassen. Bijker Landbouwmechanisatie is meer dan grote trekkers en machines. Het enthousiaste team staat graag voor u klaar!