Sinterklaas in Nijeveen! Maar waar zijn de noten gebleven?

IMG_0408Sinterklaas komt naar Nijeveen! Zaterdagmiddag 24 november om 14.00 uur wordt hij verwacht bij molen ‘De Sterrenberg’. Daarna gaan we met z’n allen naar ‘De Schalle’ waar het grote Sinterklaasfeest los barst. Tot dan!Hoor wie klopt daar kinderen?

JOEPIE! Zaterdag 24 november  komt Sint naar Nijeveen. Daarom is Euphonia Nijeveen al druk aan het oefenen. Notenpiet heeft een hele belangrijke taak gekregen van Sinterklaas en komt alvast even kijken. Maar wat gebeurt er dan …. ?

 

PANIEK! bij Euphonia Nijeveen
Waar zijn de noten gebleven? Heeft Notenpiet de belangrijke taak van Sinterklaas wel goed begrepen? Of ….. moeten we al gauw een handje gaan helpen? We zullen het heeeel binnenkort weten!

OH NEE, OH NEE! Notenpiet is alle noten kwijt? We moeten gaan helpen! Maar waar is Notenpiet langs gegaan? Weet jij het? Houd Facebook in de gaten….